Migarchitekti

Sny v realitě

SPOKOJENÍ KLIENTI DOPORUČUJÍ

Client Photo
Petra a Tomáš Zenáhlíkovi

Výběr architekta je první a podle nás nejdůležitější volba v procesu výstavby rodinného domu. Je to partnerství na dva roky s finančně vyšším výdajem, je tedy logické oslovení několika architektů. My jsme jich oslovili pět a výsledně jsme se sešli se třemi. Michal Grošup se od ostatních odlišoval přirozeným a pozitivním přístupem, žádné namyšlené direktivní jednání. Naslouchal našim požadavkům, dotazoval se na potřeby rodiny, v ateliéru představil své realizace a předal osobní zkušenosti s Odborem územního plánování v Černošicích. Bylo to velmi příjemné setkání a my hned věděli, že pan Grošup je architekt, kterého hledáme. Na každé setkání jsme se těšili, naše představy se stávaly skutečností. Drobné změny pan Grošup ochotně zapracoval a někdy naopak argumentačně rozmlouval. V patových situacích s úřady se nevzdával a svou práci prosadil. Rádi předáme zkušenosti i osobně a spolupráci vřele doporučujeme.

Client Photo
Veronika a Václav Vomáčkovi

Michala Grošupa jsme oslovili na základě referencí, které jsme na něho našli. Přestože je pan architekt z Úval a my stavitelé z Plzně, neváhali jsme ho oslovit. A výsledek? Naprostá spokojenost! S panem architektem jsme měli několik schůzek, aby nás poznal a na základě toho nám dokázal maximálně vyjít vstříc. Když jsme si vyjasnili naše přání a představy, měl pan Grošup několik týdnů na realizaci. Vše klapalo jako hodinky. Výsledný projekt? Lidé, kteří ho viděli, tak se ptají, kdo nám dům navrhoval, že je vše fantasticky vymyšlené. Pokud budeme někdy v budoucnu potřebovat opět architekta, pan Grošup bude první, na koho se budeme obracet.

Client Photo
Thomas Kavka

S Michalem Grošupem spolupracujeme již více než 15 let. Veškeré projektové činnosti, konzultace návrhu staveb a realizace projektové dokumentace vždy řešíme pouze a výhradně s Michalem. Naše společnost se zabývá realizacemi staveb domů, komerčních prostor a interiérů na klíč a ctí tradici kvalitních služeb pro naše klienty. Z tohoto důvodu spolupracujeme pouze s vybranými partnery, kteří se nám osvědčili kvalitou, spolehlivostí, osobním přístupem a detailem pro 100% výsledek. Michal je jedním z našich nejlepších partnerů, který po celou dobu našeho fungování splnil vždy naše očekávání jak v kvalitě výstupu, tak i termínově. Doporučuji!

Client Photo
Helena a Josef Sternovi

Michal Grošup nám navrhl rodinný dům včetně vnitřního vybavení. Spolupráce byla vynikající, vždy pochopil naše přání, poradil, odborně korigoval a převedl do reality. Je to profesionál každým coulem, vysoce kvalifikovaný, progresivní a naprosto spolehlivý. Rádi bychom zmínili alespoň jednu drobnou příhodu, která jej charakterizuje. Při vlastním provádění stavby se vyskytl problém s nekvalitní prací obkladače stavební firmy, který nechtěl uznat svou vinu. Byl víkend, stavební dozor byl na chalupě se svou rodinou a odmítl přijet problém řešit. Pan architekt neváhal přijet 150 km, i když se stavbou již teoreticky neměl nic společného. Projekt byl dávno dokončen a zaplacen. Michala Grošupa naprosto jednoznačně doporučujeme.

Client Photo
Vlastislav Bříza

Od první chvíle byla naše spolupráce s Michalem Grošupem naprosto perfektní. Na schůzce si pečlivě vyslechl naše požadavky a představy, na základě kterých nám připravil první návrh našeho budoucího domu. Již s prvním návrhem jsme byli velice spokojeni a nebylo mu co vytknout. Splňoval všechna naše očekávání a přání. Jeho služby jsou komplexní včetně zajištění veškeré agendy týkající se vyřízení stavebního povolení a potřebných vyjádření ostatních úřadů. Nyní jsme ve fázi realizace a i nadále je pro nás pan architekt velkou oporou. Spolupráci s Michalem Grošupem rozhodně doporučujeme.

Client Photo
Veronika a Aleš Jandíkovi

Pana Ing. arch. Michala Grošupa jsme s manželkou oslovili, aby nám navrhl rodinný dům. Po několika úvodních setkáních nám představil studii, která zahrnovala všechny naše požadavky a přesto se velmi lišila od představ, které jsme si vytvořili o možné podobě domu. Návrh nás nadchl celkovou koncepcí i spoustou promyšlených detailů a přijali jsme ho pouze s několika malými změnami. Samotný projekt domu byl zpracován tak, že i na stavebním úřadě nám řekli, že takto podrobnou dokumentaci už dlouho neviděli. Byli jsme velice spokojeni s přístupem a spolehlivostí pana Grošupa. Tímto mu děkuji za skvěle odvedenou práci.